Kaderníctvo

Potrebujete nový strih? Máte chuť na zmenu alebo dáte prednosť prirodzenému looku? Zhmotníme vaše predstavy. Z nášho salóna odídete s účesom ako z Holywoodu a s pocitom dokonalých vlasov. Pri tom nám pomáhajú značky L’Oreal professionnel a americká značka holywoodu Aloxxi.

Botanea je profesionálna rastlinná farba na vlasy je 100% prírodná a vhodná pre vegánov. Je vytvorená zo 100% čistých, na prášok rozomletých a v kokosovom oleji obalených častí rastlín. Rastlinná farba neobsahuje amoniak, parabény, sulfáty a silikóny. Podporuje ľahkosť a pružnosť pre všetky typy vlasov, dodáva textúru a pocit plnosti jemným a tenkým vlasom.

Rastlinná farba Botanea je kompatibilná s inými farbiacimi systémami, preto sa dá aplikovať na už farbené vlasy. Až o 80% viac lesku, prirodzene vyzerajúce farebný výsledok bez zosvetlenie. Botanea je k vlasom veľmi šetrná.

Farbenie vlasov
s INOA

INOA od L’Oréal professionnel je farba novej generácie, ktorá predstavuje revolúciu vo farbení vlasov. Neobsahuje amoniak, nesprevádza ju doteraz charakteristický zápach farieb na vlasy.

Objavte novú farebnú inováciu!
Trvalá farba na vlasy bez zapáchajúceho amoniaku je obohatená o oleje a dodáva farbu do vnútra vlasov. Zostáva krásna farba, ktorá je svetlá a vyzerá prirodzene.

Biele vlasy? Žiaden problém! INOA poskytuje vysoké pokrytie, a to až 100%, pri zachovaní jasnej a žiarivej farby.

Majirel Cool Cover

U niektorých typov vlasov sa nedarí docieliť studeného odtieňa vlasov, pretože obsahujú vysoký podiel zlatého pigmentu a vo vlasoch tak stále zostáva zlatý až červený nádych. Práve pre tieto vlasy je ideálna nová farba Majirel Cool Cover.

Regeneračná krémová permanentná farba na vlasy v intenzívnych odtieňoch so 100 % krytím. Studené odtiene farieb Cool Cover dokonale prekryjú zlaté odlesky vo vlasoch.